листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09 на АрцелорМиттал Скопје (ХРМ) АД Скопје


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 09.2018 AM HRM.xlsx

Објавено на: 09.11.2018 14:35:18
Документ БР.: DOC_12298-54/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.