листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidiran finansiski rezutat Bilans na uspeh za periodot 01.01.do30.09.2018

 


01.01.DO030.09.2018KONFEKCIJA.xls

Објавено на: 09.11.2018 15:15:23
Документ БР.: DOC_12298-55/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.