листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidiran finasiski rezultet-Bilans na uspeh za period 01.01 do31.09.2018god.


01.01.DO030.09.2018TRGOVIJA.xls

Објавено на: 09.11.2018 15:34:42
Документ БР.: DOC_12298-56/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.