листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Материјали за собрание на акционери


3. ZAPISNIK SOBRANIE 10.09.2018.pdf
5. NADZOREN ODBOR MATERIJAL.pdf

Објавено на: 12.11.2018 14:10:00
Документ БР.: DOC_13285-112/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери