листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидиран биланс на успех на ОИЛКО 01.01-30.09.2018.xlsx

Објавено на: 12.11.2018 14:38:30
Документ БР.: DOC_12298-64/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.