листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01-30.09.2018


Банки - 3 и 9 - месечно известување.xls

Објавено на: 13.11.2018 15:03:55
Документ БР.: DOC_12298-71/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.