листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар кон остварените резултати за период 01.01-30.09.2018


Коментар за остварените резултати 30092018 OBSG .pdf

Објавено на: 13.11.2018 15:11:22
Документ БР.: DOC_10191-494/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации