листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Централна кооперативна банка АД Скопје го објавува Коментарот за остварените финансиски резултати на Банката за периодот 01.01. – 30.09.2018 година.


CKB AD Skopje - Osvrt kon rabotenjeto tret kvartal 2018.pdf

Објавено на: 13.11.2018 15:30:00
Документ БР.: DOC_10191-496/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации