листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Гтд Бетон-Штип ад Штип  -неревидиран биланс на успех со 30-09-2018г.


BERZA 30-09-2018 -2017.xls

Објавено на: 14.11.2018 14:10:00
Документ БР.: DOC_12298-77/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.