листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

огласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ОСТВАРЕНИТЕ РЕЗУЛТАТИ НА ТРАНСКОП АД БИТОЛА ЗА ПЕРИОД ОД 01.01.- 30.09.2017


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ОСТВАРЕНИТЕ РЕЗУЛТАТИ НА ТРАНСКОП АД БИТОЛА 2018.docx

Објавено на: 14.11.2018 14:10:00
Документ БР.: DOC_10191-500/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации