листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-30.09.2018


Wabtec MZT BU nerevidiran 30.09.2018.xlsx

Објавено на: 14.11.2018 15:25:29
Документ БР.: DOC_12298-86/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.