листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение 01.01-30.09.2018


Образложение 30.09.2018.doc

Објавено на: 15.11.2018 14:30:00
Документ БР.: DOC_10191-511/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации