листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултатите 01.01.2018-30.09.2018


Образложение кон резултатите ЖАС АД Скопје-01.01.2018-30.09.2018.doc

Објавено на: 15.11.2018 09:19:05
Документ БР.: DOC_10191-505/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации