листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех 01,01,2018-30,09,2018 ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ


30.09.2018.xlsx

Објавено на: 15.11.2018 14:35:00
Документ БР.: DOC_12298-103/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.