листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2018г до 30.09.2018г


BU 01.01-30.09.2018 -.xlsx

Објавено на: 15.11.2018 14:04:03
Документ БР.: DOC_12298-93/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.