листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех од работењето на РЖ Институт АД Скопје за периодот од 01.01. - 30.09.2018 година.


09.2018 РЖ Институт БУ - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 15.11.2018 15:45:09
Документ БР.: DOC_12298-108/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.