листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран неконсолидиран Биланс на успех Јануари-Септември 2018


Неревидиран неконсолидиран Биланс на успех Јануари-Септември 2018.xls

Објавено на: 15.11.2018 16:18:06
Документ БР.: DOC_12298-110/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.