листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ИНФОРМАЦИЈА до акционерите кои досега немаат доставено Трансакциона сметка за исплата на дивиденда


Informacija do akcionerite koi dosega ne dostavile transakciona smetka.doc

Објавено на: 19.11.2018 14:10:00
Документ БР.: DOC_10191-519/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации