листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава 6 од Правилата за котација на хартии од вредност гo објавуваме

коментарот кон неревидиран биланс на успех 01.01-30.09.2018год.


Komentar kon bilans na uspeh 01.01-30.09.2018год_.doc

Објавено на: 20.11.2018 14:10:00
Документ БР.: DOC_10191-522/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации