листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

odluka za izmena na Statut na Zito Polog AD


одлука за измена на Статут.pdf

Објавено на: 20.11.2018 14:17:09
Документ БР.: DOC_12283-137/2018
Урнек: Други одлуки од собрание