листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените резултати за Консолидираниот Биланс на успех 01.01-30.09.2018 година


Образложение за остварените резултати Група Фершпед 01.01-30.09.2018 година.doc

Објавено на: 21.11.2018 09:30:01
Документ БР.: DOC_10191-523/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации