листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 5 акции на Макпетрол А.Д.pdf

Објавено на: 21.11.2018 14:25:01
Документ БР.: DOC_12291-55/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции