листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:


Информација во врска со одржаното Собрание на акционери на АД Раде Кончар - Апаратна техника Скопје на 21.11.2018 година


Informacija vo vrska so odrzanoto Sobranie na akcioneri od 21.11.2018 godina.pdf

Објавено на: 22.11.2018 09:44:38
Документ БР.: DOC_10191-525/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации