листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ПОВИК ЗА СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ


ПОВИК ЗА СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ.doc

Објавено на: 23.11.2018 14:10:01
Документ БР.: DOC_10109-138/2018
Урнек: Јавен повик за собрание