листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за свикување Собрание на акционери


Javen Povik za Sobrani 2018.docx

Објавено на: 28.11.2018 14:18:37
Документ БР.: DOC_10109-139/2018
Урнек: Јавен повик за собрание