листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување до акционерите на АД Раде Кончар - Апаратна техника Скопје


Izvestuvanje za isplata na dividenda.pdf

Објавено на: 30.11.2018 14:10:01
Документ БР.: DOC_10191-531/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации