листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Obrazlozenie kon Bilans na uspeh 30.09.2018


образл.консолиирани 01.01-30.09.2016.docx

Објавено на: 30.11.2018 15:40:01
Документ БР.: DOC_10191-534/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации