листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех 30.09.2018г.


Неревидиран консолидиран биланс на успех 01.01.- 30.09.2018.xlsx

Објавено на: 30.11.2018 14:10:01
Документ БР.: DOC_12298-119/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.