листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за вонредно собрание на акционери


Повик за учество на вонредна седница на Собрание на акционери на УНИБанка АД Скопје.pdf

Објавено на: 04.12.2018 14:09:55
Документ БР.: DOC_10109-141/2018
Урнек: Јавен повик за собрание