листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Povik za Sobranie


Povik za sobranie Makpromet 09.01.2019.doc

Објавено на: 10.12.2018 09:32:03
Документ БР.: DOC_10109-142/2018
Урнек: Јавен повик за собрание