листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери на ГТД БЕТОН-Штип а.д. Штип на ден 18.01.2019


javen povik 18.01.2019.pdf

Објавено на: 11.12.2018 15:07:48
Документ БР.: DOC_10109-143/2018
Урнек: Јавен повик за собрание