листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Ви доставуваме Предлог финансиски план на РЖ УСЛУГИ АД Скопје за 2018 год. и Одлука за усвојување на финансискиот план за деловната 2018 година.


Predlog finansiski plan za RZ Uslugi AD za 2018 godina.pdf
Odluka za usvojuvanje na finansiskiot plan za delovnata 2018 godina.pdf

Објавено на: 12.12.2018 15:21:29
Документ БР.: DOC_10191-539/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации