листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Одлука на Собранието на акционери за исплата на дивиденда и Дивиденден календар


dividenden kalendar 2018-2.pdf

Објавено на: 17.12.2018 14:10:01
Документ БР.: DOC_10187-25/2018
Урнек: Дивиденден Календар