листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Исправка на Јавен повик за собрание


Ispravka na javen povik za Godisno Sobranie.pdf

Објавено на: 18.12.2018 09:01:28
Документ БР.: DOC_10109-147/2018
Урнек: Јавен повик за собрание