листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за 41- та седница на Собрание на акционери


001 Јавен повик за свикување на Собрание на акционери.pdf

Објавено на: 28.12.2018 09:18:34
Документ БР.: DOC_10109-148/2018
Урнек: Јавен повик за собрание