листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен производно-финансов план за 2019 година (скратена верзија). 


РЖ Институт АД Скопје- Годишен производно-финансов план 2019(скратена верзија).pdf

Објавено на: 02.01.2019 08:03:47
Документ БР.: DOC_10191-0/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации