листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Во прилог го доставауваме Јавниот повик за свикување Собрание на акдионери на Градски Трговски Центар Скопје кое е закажано за 04.03.2019 година со почеток во 12,00 часот во просториите на Градски Трговски Центар Скопје


Oglas sobranie. 2019 doc избор.doc

Објавено на: 31.01.2019 14:14:56
Документ БР.: DOC_10109-3/2019
Урнек: Јавен повик за собрание