листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки (ХРМ)


1. Одлука за отповикување на неизвршен член.doc
2. Одлука за именување на неизвршен член.doc

Објавено на: 01.02.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_13285-2/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери