листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-31.12.2018 година


6 и 12 Месечни известувања-трговски друштва-природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 11.02.2019 14:27:00
Документ БР.: DOC_26445-5/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.