листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за промена на сопственост на акционер


Известување за промена на сопственост на акционер.pdf

Објавено на: 12.02.2019 08:47:34
Документ БР.: DOC_10191-17/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации