листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известуваме дека неревидираните финансиски извештаи за 2018 година ќе ги објавиме до 15.03.2019 година.

Објавено на: 14.02.2019 09:15:16
Документ БР.: DOC_10191-18/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации