листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Повик за учество на  Собрание на Друштвото 19.03.2019


1. Повик за учество на Собрание на Друштвото, 2019.pdf

Објавено на: 15.02.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_10109-7/2019
Урнек: Јавен повик за собрание