листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Календар на објави на финансиски извештаи во текот на 2019 година


финансиски календар за 2019.docx

Објавено на: 15.02.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_10191-19/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации