листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлука - избор на член на Одборот на Директори 19.03.2019


1.1 Одлука - избор на член на Одборот на Директори.pdf

Објавено на: 18.02.2019 09:40:08
Документ БР.: DOC_13285-6/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери