листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.


Единство - Берза 31.12.2018.xls

Објавено на: 28.02.2019 08:23:59
Документ БР.: DOC_26445-21/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.