листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување до берза


СЕИ НЕТ објава ценовно чувствителна информација.docx
Намера за преземање.pdf

Објавено на: 28.02.2019 09:11:02
Документ БР.: DOC_10191-69/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации