листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ЦОП СЛАВЕЈ АД Скопје неревидираните финансиски извештаи за период од 01.01.2018год. до 31.12.2018год. ке ги објави на ден 15.03.2019год.

Објавено на: 28.02.2019 09:05:08
Документ БР.: DOC_10191-66/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации