листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните финансиски  извештаи за 2018 година


Образложение кон финансиските изештаи 01.01.2018-31.12.2018.doc

Објавено на: 28.02.2019 09:30:01
Документ БР.: DOC_10191-70/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации