листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ВЕ ИЗВЕСТУВАМЕ ДЕКА НЕРЕВИДИРАНИТЕ,НЕКОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ ЌЕ ГИ ОБЈАВИМЕ ДО 15.03.2019 ГОДИНА

Објавено на: 04.03.2019 14:05:00
Документ БР.: DOC_10191-100/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации