листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Обjaснување кон финансиските извештаи  31.12.2018 година


Објаснување кон финансиските извештаи 31.12.2018.docx

Објавено на: 04.03.2019 08:55:20
Документ БР.: DOC_10191-97/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации